• +90 505 370 19 02
  • info@klimaservisiustasi.com

Tavan tipi klima servisi

Klimalar, soğutma çevrimini kullanarak bir ortamdaki ısıyı ve fazla nemi çekip o ortama taze bir hava sağlarlar. Günümüzde hayatımızı oldukça kolaylaştıran ve bizlere yaşanabilir bir ortam sanan bu klimalardan oldukça fazla faydalanmaktayız. Fakat bu cihazlardan yeterince faydalanmak ve uzun ömürlü olmalarını sağlamak istiyorsak düzenli bakım yaptırmamız şart. Yılda en az 2 kere özellikle mevsim geçişlerinde bakım yaptırmanızda fayda var. Her türlü klima için servis veren firmamız tavan tipi klima servisi de vermekte. Konut, işyeri, ofis, mağaza, avm, okul gibi pek çok ortam kullanılabilen bu cihazlar hem ısıtma hem de soğutma işlemini başarıyla gerçekleştirmekte. Herhangi bir arıza olduğunda ya da bakım yaptırmak istediğinizde tavan tipi klima servisi hizmetimiz daima sizler için ulaşılabilir konumda.

Neden Klima Bakımı Yaptırmalıyız?

Her şeyden önce klimanızın iç ünitesi ortamdan gelen ve gözle görülemeyen toz ve bakterileri zamanla içinde biriktirebilir. Eğer klimanıza bakım yaptırmazsanız bu toz ve bakteriler soğuk ya da sıcak hava olarak tekrar içeriye üflenebilir ve sağlık açısından son derece zarar verici olabilir. Özellikle işyeri ve mağazalarda kullanılan tavan tipi klimalar yoğun kullanımdan dolayı bu sorunla daha çok karşılaşabilmekte. Tavan tipi klima servisi olarak sizlerin her markadan tavan tipi kliması için bakım yapabilmekte ve gereken tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

Klima ısıtmıyor – soğutmuyor, su akıtıyor, ses yapıyor gibi tüm sorunlarınıza çözüm bulabiliriz fakat bu sorunlarla hiç karşılaşmamak istiyorsanız düzenli bakım yaptırmanız gereklidir.